Site pages access (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Role
be: Роля

en: Rules
be: Правілы

en: Menus
be: Меню
