Site pages access (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Role
ca: Rol

en: Rules
ca: Regles

en: Menus
ca: Menús

en: Rule
ca: Regla
