Site pages access (7.x-2.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Menus
kn: ಮೆನುಗಳು
