Site pages access (7.x-2.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Role
lt: Rolė

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Menus
lt: Meniu
