Site pages access (7.x-2.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Menus
sk: Menu
