Site pages access (7.x-2.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: Menus
cy: Dewislenni
