Site pages access (7.x-2.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Enabled
es: Activado

en: Role
es: Rol

en: Rules
es: Reglas

en: Add another rule
es: Añadir otra regla

en: Menus
es: Menús

en: Rule
es: Regla
