Site pages access (7.x-2.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: Enabled
is: Virkjað

en: Role
is: Leiklutur

en: Menus
is: Valmyndir
