Site pages access (7.x-2.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Role
fr: Rôle

en: Add another rule
fr: Ajouter une autre règle

en: Rule
fr: Règle
