Site pages access (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Role
hi: भूमिका

en: Rules
hi: नियम

en: IP Range
hi: अन्तरजाल विज्ञप्ति (आई.पी/"IP") की सीमा

en: Menus
hi: मेनू
