Site pages access (7.x-2.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Role
km: តួនាទី

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ
