Site pages access (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Role
nl: Rol

en: Rules
nl: Regels

en: Menus
nl: Menu's

en: Rule
nl: Regel
