Site pages access (7.x-2.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Enabled
oc: Activat

en: Role
oc: Ròtle

en: Rules
oc: Règlas

en: Menus
oc: Menús

en: Rule
oc: Règla
