Site pages access (7.x-2.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر
