Site Status Message (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Warning
ar: تحذير

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Information
ar: معلومات

en: About
ar: حول

en: Status message
ar: رسالة الحالة
