Site Status Message (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Information
cs: Informace

en: About
cs: Popis

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
