Site Status Message (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Success
el: Επιτυχία

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Information
el: Πληροφορίες

en: About
el: Περί

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
