Site Status Message (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: Display options
es: Opciones de presentación

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Information
es: Información

en: About
es: Acerca de

en: Status message
es: Mensaje de estado
