Site Status Message (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Warning
eu: Kontuz

en: Display options
eu: Bistaratu aukerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Information
eu: Informazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Status message
eu: Mezu egoera
