Site Status Message (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Success
fr: Succès

en: Warning
fr: Avertissement

en: Display options
fr: Options d'affichage

en: Start date
fr: Date de début

en: End date
fr: Date de fin

en: Admin pages
fr: Pages d'administration

en: Information
fr: Informations

en: About
fr: À propos

en: Status message
fr: Message d'état
