Site Status Message (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Warning
gl: Alerta

en: Display options
gl: Opcións de visualización

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Information
gl: Información

en: About
gl: Información

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
