Site Status Message (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Warning
id: Peringatan

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: End date
id: Tanggal selesai

en: Information
id: Informasi

en: About
id: Tentang

en: Status message
id: Pesan status
