Site Status Message (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Warning
is: Viðvörun

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Information
is: Upplýsingar

en: About
is: Um
