Site Status Message (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: About
lt: Apie

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
