Site Status Message (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Display options
lv: Attēlojuma iespējas

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Information
lv: Informācija

en: About
lv: Par

en: Scheduler
lv: Plānotājs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
