Site Status Message (7.x-1.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Warning
fa: اخطار

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Information
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره

en: Status message
fa: پیغام وضعیت
