Site Status Message (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Warning
pt: Aviso

en: Display options
pt: Opções de exibição

en: Start date
pt: Data de início

en: End date
pt: Data de fim

en: Information
pt: Informação

en: About
pt: Sobre

en: Status message
pt: Mensagem de estado
