Site Status Message (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Information
ro: Informații

en: About
ro: Despre

en: Status message
ro: Mesaj de stare
