Site Status Message (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Success
ru: Успешно

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Information
ru: Информация

en: About
ru: Информация

en: Status message
ru: Статус
