Site Status Message (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: About
az: Haqqında

en: Status message
az: Status mesajı
