Site Status Message (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Warning
be: Увага

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: About
be: Аб

en: Status message
be: Паведамленне пра статус
