Site Status Message (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Warning
ca: Avís

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Information
ca: Informació

en: About
ca: Detalls

en: Scheduler
ca: Programació

en: Status message
ca: Missatge d'estat
