Site Status Message (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Success
da: Succes

en: Warning
da: Advarsel

en: Display options
da: Indstillinger for visning

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Admin pages
da: Administrationssider

en: About
da: Om

en: Scheduler
da: Planlægning

en: Status message
da: Statusmeddelelse
