Site Status Message (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Information
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Status message
et: Olekuteade
