Site Status Message (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Information
fi: Tietoa

en: About
fi: Tietoja

en: Scheduler
fi: Ajastin

en: Status message
fi: Tilanneviesti
