Site Status Message (7.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Information
he: מידע

en: About
he: אודות

en: Status message
he: הודעת סטטוס
