Site Status Message (7.x-1.3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Success
hi: सफलता

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: About
hi: के बारे में

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
