Site Status Message (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Display options
hu: Megjelenítési beállítások

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Information
hu: Információ

en: About
hu: Leírás

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Danger
hu: Veszély
