Site Status Message (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Success
it: Riuscito

en: Warning
it: Avviso

en: Display options
it: Opzioni di visualizzazione

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Information
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni

en: Status message
it: Messaggio di stato
