Site Status Message (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Warning
ja: 警告

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Information
ja: 情報

en: About
ja: アバウト

en: Scheduler
ja: スケジューラー

en: Status message
ja: ステータスメッセージ
