Site Status Message (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Scheduler
kn: ಅನುಸೂಚಕ
