Site Status Message (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Information
nl: Informatie

en: About
nl: Over

en: Scheduler
nl: Planner

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Danger
nl: Gevaar
