Site Status Message (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Warning
oc: Avertiment

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Information
oc: Informacions

en: About
oc: A prepaus

en: Status message
oc: Messatge d'estat
