Site Status Message (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Success
pl: Sukces

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Information
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: Scheduler
pl: Planista

en: Status message
pl: Komunikat
