Site Status Message (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Information
sk: Informácia

en: About
sk: Informácie o

en: Scheduler
sk: Plánovač

en: Status message
sk: Stavová správa
