Site Status Message (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Warning
sv: Varning

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: About
sv: Om

en: Scheduler
sv: Schemaläggaren

en: Status message
sv: Statusmeddelande
