Site Status Message (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Warning
th: การเตือน

en: Start date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End date
th: วันที่สิ้นสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Status message
th: สถานะข้อความ
