Site Status Message (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Warning
tr: Uyarı

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Information
tr: Bilgi

en: About
tr: Hakkında

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: Message Type
tr: İleti Türü
