Site Status Message (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Display options
uk: Опції відображення

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Information
uk: Відомості

en: About
uk: Про модуль

en: Scheduler
uk: Планувальник

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Message Type
uk: Тип повідомлення
