Site Test (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Testing
fi: Testaus

en: Tests
fi: Testit

en: Run tests
fi: Aja testit

en: Clean test environment
fi: Puhdista testiympäristö

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
fi: Poista taulut joiden etuliite on "simpletest" ja keskeytyneiden testien jäljiltä jääneet tilapäiskansiot. Tämä on tarkoitettu kehittäjien käytettäväksi testejä luotaessa.

en: Clean environment
fi: Puhdista ympäristö

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
fi: Valitse testit tai testiryhmät jotka haluat suorittaa ja klikkaa <em>Aja testit</em>.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
fi[0]: 1 sähköposti lähetettiin testin aikana.
fi[1]: @count sähköpostia lähetettiin testin aikana.
